Personal

  • Reception
    040 - 611 13 35
     
  • Christina Gröhn, VD
    christina@stadpoolen.com
    040 - 601 82 30
    0709 - 63 20 30
     
  • Eric Gröhn, Löner och fakturering
    eric@stadpoolen.com
    040 - 601 82 31
    0709 - 63 20 31
     
  • Conny Brandt, Produktionschef
    conny@stadpoolen.com
    040 - 601 82 32
    0709 - 63 20 32
     
  • Rolf Ivarsson, Försäljare
    rolf@stadpoolen.com
    040 - 601 82 38
    0709 - 63 20 38
     
  • Twilight Gröhn, Arbetsledare och administration
    twilight@stadpoolen.com
    040 - 601 82 37
    0709 - 63 20 37
     
  • Saga Kristoffersson, Telemarketing
    saga@stadpoolen.com
    040 - 601 82 35
    0709 - 63 20 35
     
  • Anna Dysholm, Telemarketing
    anna@stadpoolen.com
    040 - 601 82 36
    0709 - 63 20 36
     

Kontaktuppgifter:


Städpoolen i södra Sverige AB
Knivgatan 8
212 28 Malmö
Tel 040 - 611 13 35
Fax 040 -18 72 10
info@stadpoolen.com

Postadress:
Box 1090
212 10 Malmö


Kontakta oss
 
Namn:
Företag:
Telefon:
Adress:
E-post
Meddelande:
Jag/vi vill att ni besöker oss och lägger ett anbud
Jag/vi vill att ni skickar reklam till mig/oss
Jag/vi vill att ni ringer till mig/oss